صادرات ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل
آنچه در این مقاله می خوانید:

صادرات ساندویچ پانل در ایران رونق بسیار زیادی دارد. به دلیل کیفیت مناسبت و قیمت مقرون به صرفه، صادرات ساندویچ پانل به کشور های دیگر نظیر عراق، کویت، ترکمنستان و غیره رو به رشد است. صادرات محصولاتی نظیر ساندویچ پانل باعث می شود تا وضعیت کشورمان که درگیر تحریم های ظالمانه هست از لحاظ ارزی بهبود یابد. همچنین صادرات ساندویچ پانل با کیفیت باعث می شود تا برند محصولات ایرانی نظیر آریا پنل در کشور های مختلف توسعه یافته و دیگران نیز بتوانند از این محصولات با کیفیت استفاده کنند.

انواع پانل صادراتی ساندویچ پانل سقفی و دیواری
کشور های متقاضی حوزه خلیج فارس و دریای خزر + قسمتی از اروپا و آمریکا
عوامل موثر بر قیمت نوع و جنس پانل، کشور مقصد، هزینه حمل و نقل هوایی یا زمینی
مزایا پانل آریا پانل کیفیت مناسب، قیمت مقرون به صرفه

صادرات ساندویچ پانل ها به خارج از ایران

ساندویچ پنل هایی که به خارج از کشور ارسال می شود انواع مختلفی دارند. ساندویچ پنل سقفی، ساندویچ پنل دیواری، سردخانه ای و غیره از جمله این محصولات هستند. البته باید توجه نمود که صادرات انواع ساندویچ پانل به کشورهای مختلف یکسان نبوده و برخی از کشورها بنا به شرایط اقلیمی و آب و هوایی که دارند ممکن است تمایلی خرید بیشتری نسبت به برخی از نوع های ساندویچ پانل داشته باشند.

کیفیت ساندویچ پانل‌های صادراتی

نکته مهمی که در بحث صادرات انواع ساندویچ پنل ها وجود دارد این است که محصولات مذکور باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوان آنها را به کشورهای مختلف صادر کرد. در واقع در صورتی که محصول مورد نظر کیفیت بالایی نداشته باشد با توجه به بازار رقابتی شدیدی که در کشورهای منطقه وجود دارد احتمالا صادرات محصول شکست خورده و در آینده سهم شرکت از بازار محدود خواهد شد.

ساندویچ پنل های تولید شده توسط آریا پانل که یکی از بزرگ ترین تولید کننده های ساندویچ پانل در ایران به شمار می رود همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع سبب شده تا علاوه بر کشورمان در سایر کشور ها نیز علاقمندان زیادی به محصولات تولید شده توسط این شرکت وجود داشته باشد.

نحوه صادرات ساندویچ پنل

همان طور که می دانید در کشور های همسایه ایران فرصت های بازاریابی بسیار زیادی وجود دارد. در واقع، کشورهای همسایه ما عمدتا مصرف کننده بوده و به همین دلیل به دریافت انواع کالا ها مانند ساندویچ پانل به صورت دائم احتیاج دارند. همچنین به دلیل شرایط جنگی که در برخی از این کشور ها به مدت چندین سال ادامه داشته است نیاز به بازسازی خانه ها افزایش یافته و محصول ساندویچ پانل به عنوان یکی از کالاهای بسیار پر مصرف در این کشور ها استفاده می شود.

برای صادرات ساندویچ پانل در وهله اول باید کیفیت محصول صادراتی بسیار بالا باشد و رضایت مشتری را در خارج از کشور جلب کند. ساندویچ پانل های آریا پانل از با کیفیت ترین ساندویچ پانل های تولید شده در ایران هستند که توانایی رقابت با هر شرکتی را از لحاظ کیفیت و قیمت دارند.

همان طور که گفته شد ساندویچ پانل ها در انواع مختلفی تولید می شوند. ساندویچ پانل های دیواری، سقفی و یا سرد خانه ای از جمله انواع ساندویچ پنل ها هستند. همچنین جنس ساندویچ پنل ها نیز می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال ورق های مورد استفاده در ساندویچ پانل می تواند از انواع جنس ها نظیر فولاد، آلومینیوم و غیره ساخته شود. هسته ساندویچ پانل نیز می تواند از مواد مختلفی نظیر پلی اورتان یا PVC ساخته شود. به هر ترتیب انواع ساندویچ پانل های تولید شده قابلیت صادرات داشته که البته نوع ساندویچ پانل صادراتی بستگی به کشور مقصد و نیاز های آنها دارد.

چگونه صادر کننده ساندویچ پانل باشیم؟

برای صادرات ساندویچ پانل باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. اولین نکته این است که در بحث صادرات ساندویچ پانل باید حتما محصولی را صادر کنید که بالاترین کیفیت را داشته باشد. در واقع با توجه به اینکه کشور های مختلفی اقدام به تولید این محصول می کنند در صورتی که محصول مد نظر کیفیت خوبی نداشته باشد توسط کشور مقصد ریجکت شده و دیگر نمی توان روی صادرات ساندویچ پانل حساب باز کرد.

نکته دوم بحث بازاریابی صحیح است. برای صادرات ساندویچ پانل علاوه بر کیفیت مناسب محصول باید در زمینه بازاریابی نیز فعالیت جدی داشته باشید. در ابتدا باید مقاصد صادراتی محصول را مشخص کرده و شرایط صادرات محصول به آن کشور را مورد ارزیابی قرار دهید. سپس با ارتباط گرفتن با شرکت های فعال در فروش این محصولات در کشور مقصد می توانید کار خود را برای صادرات ساندویچ پانل آغاز کنید.

قیمت ساندویچ پانل صادراتی چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل صادراتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. همان طور که می دانید قیمت ساندویچ پانل بسته به نوع ورق مورد استفاده و یا جنس هسته مرکزی آن می تواند بسیار متفاوت باشد. همچنین نوع ساندویچ پانل نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. در کنار عواملی که به صورت معمول روی قیمت ساندویچ پانل تاثیر دارند عوامل دیگری نیز در بحث صادرات بر قیمت ساندویچ پانل موثر است. از جمله این عوامل می توان به بحث هزینه حمل و نقل، مالیات های احتمالی و درصد سود فروشندگان اشاره نمود. به همین دلیل در مورد قیمت ساندویچ پانل صادراتی نمی توان یک قیمت مشخص را تعیین نمود و برای تعیین قیمت باید عوامل مورد اشاره بررسی شده و سپس قیمت تعیین شود.

جهت استعلام قیمت و خرید انواع پانل آلوزینک با ما در ارتباط باشید. (05136228800)

صادرات ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی یکی از انواع ساندویچ پانل هاست که به دلیل ویژگی های عایق بودن آن در سقف سازه مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ساندویچ پانل در سقف در ساخت ساختمان های نوین بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است و این موضوع سبب شده است تا یکی از محصولات پر طرفدار برای صادرات به شمار رود. ساندویچ پانل سقفی برای صادرات نیز مانند سایر انواع ساندویچ پانل باید کیفیت مناسبی داشته و بتواند نیازهای مشتریان خارج از کشور را تامین کند.

صادرات ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری یکی دیگر از انواع ساندویچ پانل است. ساندویچ پانل های دیواری به دلیل ویژگی های عایق صوتی و همچنین در برخی از مواقع به عنوان نما مورد استفاده قرار می گیرند. در بحث ساندویچ پانل های دیواری علاوه بر کیفیت باید به سلیقه مقصد صادراتی نیز توجه نمود. در واقع باید ساندویچ پانل هایی را برای صادرات آماده کرد که با نیازهای کشور مقصد هماهنگی داشته باشد تا بتوان به سادگی محصول را در آن کشور عرضه نمود.

چرا کشور های خارجی تمایل زیادی به استفاده از پانل های ایرانی دارند؟

ساندویچ پانل های ایرانی دو مزیت عمده دارند که سبب شده است تا کشورهای زیادی به خرید آنها علاقه پیدا کنند. مزیت اول در بحث ساندویچ پانل های ایرانی، کیفیت مناسب آنهاست. ساندویچ پانل های شرکت هایی مانند آریا پانل با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و همین موضوع توان رقابت را در بازار های خارجی برای این محصولات مهیا کرده است.

مزیت دوم ساندویچ پانل های ایرانی قیمت آنهاست که به نسبت سایر ساندویچ پانل های تولید شده مقرون به صرفه تر هستند.

ارسال ساندویچ پانل به خارج از ایران چگونه است؟

برای ارسال ساندویچ پانل به خارج از ایران باید در ابتدا مجوز های لازم را هم از کشور خودمان و هم از کشور مقصد تهیه کنید. ساندویچ پانل ها باید با بالاترین کیفیت بسته بندی شده تا در طول مسیر آسیبی به آنها وارد نشود. مسائل مرتبط با بازاریابی و قوانین هر کشور در زمینه مالیات و غیره نیز از نکاتی است که باید در هنگام صادرات ساندویچ پانل به خارج از ایران مد نظر داشته باشید.

آریا پانل
آریا پانل

آریا پانل، بهترین تولیدکننده ساندویچ پنل های با کیفیت در ایران

پانل سقفی شادولاین 5 گام ایتالیا

ساندویچ پانل شادولاین 5 گام ایتالیا سقفی

پانل سقفی شادولاین 5 گام نروژ

ساندویچ پانل شادولاین 5 گام نروژ سقفی

ساندویچ پانل سقفی 8 سانتی متر PUR آلومینیوم

ساندویچ پانل 8 سانتی متر PUR آلومینیوم سقفی

ساندویچ پانل سقفی 8 سانتی متر PIR گالوانیزه

ساندویچ پانل 8 سانتی متر PIR گالوانیزه سقفی

ساندویچ پانل سقفی 6 سانتی متر پلی اورتان آلوزینک

ساندویچ پانل 6 سانتی متر پلی اورتان آلوزینک سقفی

ساندویچ پانل سقفی 5 سانتی متر PIR آلوزینک

ساندویچ پانل 5 سانتی متر PIR آلوزینک سقفی

ساندویچ پانل سقفی 4 سانتی متر PIR آلوزینک

ساندویچ پانل 4 سانتی متر PIR آلوزینک سقفی

پانل سقفی شادولاین 5 گام آلمان

ساندویچ پانل شادولاین 5 گام آلمان سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساندویچ پانل آریا پانل بهترین نوع ساندویچ پنل ایران

برای مشاوره تخصصی و سفارش ساندویچ پانل های

سقفی | دیواری | سردخانه و …

با بزرگترین کارخانه ایران

👇تماس بگیرید.👇