در سال 1401، تیمی متخصص و جوان با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه های ساخت انواع قطعات صنعتی، اقدام به تاسیس کارخانه ای به مساحت ده هزار متر و زیربنایی دو هزار متری در شهر شاندیز مشهد، جهت تولید انواع ساندویچ پانل های دیواری،سقفی، سردخانه و کلین روم کرد و نام آن را آریا پانل گذاشت.

شرکت آریا پانل با توجه به دریافت گواهینامه ها و استاندارد های کشوری و بین المللی توانسته است در سال به تولید میلیونها متر مربع ساندویچ پانل استاندارد دست یابد و فعالیت گسترده ای در زمینه فروش این نوع مصالح ساختمانی مدرن در کشور و اقصی نقاط جهان داشته باشد.

این شرکت با اخذ گواهینامه استاندارد CE اروپا توانسته است، افتخار تولید و توزیع انواع محصولات خود را با این نشان معتبر داشته باشد.

انواع محصولات تولیدی توسط آریا پانل به شرح زیر است:

  1. تولید انواع ساندویچ پانل دیواری در ابعاد و اندازه های مختلف
  2. ساخت ساندویچ پانل های سقفی براساس نوع کاربری در طرح های مختلف نظیر سه گام و پنج گام
  3. ایجاد مناسب ترین ساندویچ پانل های سردخانه به جهت حفظ سرما محیط و جلوگیری از ورود گرما
  4. ساخت و توزیع انواع ساندویچ پانل های کلین روم جهت ساخت انواع محصولات اتاق تمیز و بهداشتی براساس استاندارد های بهداشت جهانی

تماس با ما

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر با تیم بزرگ آریا پانل در ارتباط باشید و نسبت به قیمت یا ثبت سفارش و خرید انواع ساندویچ پانل های تولیدی توسط این کارخانه، اطلاعات کسب کنید.

نمایشگاه ها و غرفه ها

شرکت آریا پانل در طول بیش از یک دهه از فعالیت خود در زمینه ساخت انواع ساندویچ پانل سقفی، دیواری، سردخانه ای و کلین روم توانسته است در نمایشگاه های مختلفی در کشور و خارج از کشور به ارائه محصولات خود بپردازد.

گواهینامه ها و افتخارات

ما در شرکت صنعتی آریا پانل مفتخر به دریافت انواع گواهینامه های بین المللی و کشوری هستیم و توانسته ایم در طول این سال ها به افتخارات و گواهینامه های ویژه نظیر افتخارات زیر دست یابیم.

  1. واحد نمونه صنعت استان خراسان رضوی از 1401
  2. صادر کننده نمونه در ایران ۱۴۰۱
  3. واحد نمونه استاندارد کیفیت کشور در سال  ۱۴۰۰