لیست قیمت کانکس

قیمت کانکس
آنچه در این مقاله می خوانید:

قیمت کانکس به کاربری کانکس، ابعاد، امکانات و تجهیزات و محل اجرای پروژه بستگی دارد. بسته به هدفی که برای کانکس در نظر دارید، می‌توانید از نمونه‌های اقتصادی‌تر استفاده کنید یا به سراغ انواعی بروید که دوام و امکانات بیشتری دارند.

ابعاد کانکس روش قیمت‌گذاری را هم تغییر می‌دهد. به این ترتیب که اگر کانکس زیر 30 متر مربع باشد، قسمت آن به ازای هر یک دستگاه با متراژی مشخص تعیین می‌‎شود. اما در مورد انواعی مانند کانکس ویلایی، قیمت بر اساس هر متر مربع تعیین می‌شود. جون این کانکس‌ها را می‌توان با ابعاد بسیار بالا و به صورت سفارشی تولید کرد.

اگر قصد خرید کانکس دارید، در این مطلب همراه ما باشید. اینجا با انواع کانکس‌ها که قیمت متفاوتی دارند آشنا شدیم و قیمت‌های بعضی از آنها را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

قیمت کانکس

کانکس کلبه‌ای استعلام قیمت
کانکس کارگاهی ساده استعلام قیمت
کانکس کارگاهی سنگین استعلام قیمت
کانکس انباری استعلام قیمت
کانکس اداری استعلام قیمت
کانکس ویلایی استعلام قیمت

 

قیمت کانکس به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

فاکتورهای قیمت گذاری کانکس
قیمت‌گذاری بر اساس مشخصات و ویژگی‌ها

 

در وهله اول نوع کانکس است که قیمت را تعیین می‌کند. این که کانکس کارگاهی ساده‌ یا سنگین باشد، ویلایی باشد یا…در تعرفه‌ها تعیین‌کننده است.

در درجه بعدی ابعاد کانکس روی قیمت تأثیرگذار است. کانکس‌ها معمولاً در ابعاد 4 متری، 6 متری، 8 متری و 12 متری تولید می‌شوند. البته ابعاد دیگری را هم می‌توان به تولیدکنندگان به صورت اختصاصی سفارش داد.

در این میان تجهیزات و امکانات اضافه‌تر هم قیمت را بالا می‌برند. برای مثال بسته به سفارش مشتری می‌توان برای در و پنجره‌های کانکس حفاظ نصب کرد. البته محل اجرای کانکس نیز گاهی اوقات می‌تواند در تعرفه‌‎ها تأثیرگذار باشد. همین‌طور طرح کانکس هم در قیمت‌گذاری‌ها دخیل است.

تأثیر متراژ در قیمت کانکس

قیمت‌گذاری برای کانکس به دو طریق انجام می‌شود:

  1. قیمت‌گذاری به صورت کلی برای متراژ مشخصی از کانکس
  2. قیمت‌گذاری بر اساس هر متر مربع

کانکس‌ها می‌توانند در متراژ بسیار بالا یا بسیار پایین و به صورت سفارشی تولید شوند. اینجا به نکته‌ای درباره قیمت‌گذاری می‌رسیم. قیمت کانکس‌هایی که متراژ آنها زیر 30 متر مربع است، به صورت کلی و بر اساس هر یک کانکس تعیین می‌شود. برای مثال می‌گوییم که یک کانکس 4 متری، 68  تومان قیمت دارد.

اما اگر متراژ کانکس بالای 30 متر مربع باشد، قیمت بر اساس هر متر مربع تعیین می‌شود. در این صورت برای مثال می‌گوییم قیمت هر متر مربع از این کانکس 7 میلیون تومان است.

دسته‌بندی کانکس‌ها از نظر قیمت

قیمت انواع کانکس
تولید انواع کانکس با قیمت‌های گوناگون در آریا پانل

 

کانکس‌ها در انواع مدل‌ها برای کاربری‌‎های متنوع طراحی و تولید می‌شوند. دسته‌بندی کانکس‌ها می‌تواند بر اساس مصالح اصلی آنها یا بر اساس کاربری‌شان باشد. در ادامه انواع کانکس‌ها را مرور می‌کنیم.

کانکس ساندویچ پانل

دسته‌بندی کانکس ساندویچ پانل در واقع بر اساس مصالح ساخت آن است. این کانکس‌ها از ساندویچ پانل ساخته می‌شوند و می‌توانند برای هر هدفی استفاده شوند. از کانکس‌های ویلایی گرفته تا اداری، آزمایشگاهی، کارگاهی و… .

دوام این کانکس‌ها در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی بسیار بالا است. از طرفی دیوارها و سقف چنین کانکسی عایق‌هایی قدرتمند در برابر صدا، حرارت و دما محسوب می‌شوند. بسته به متریالی که داخل پانل‌ها استفاده می‌شود، می‌توانند ضد حریق نیز باشند.

قیمت کانکس ساندویچ پانل از کانکس کارگاهی معمولی و سنگین بیشتر است. اما به نسبت ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که دارد، مناسب محسوب می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید کانکسی داشته باشید که به‌صرفه و قابل اطمینان باشد، کانکس مورد نظر خود را با مصالح ساندویچ پانل سفارش دهید.

کانکس کلبه‌ای

به کانکس کلبه‌ای سایدینگ هم گفته می‌شود. این کانکس شکل کلبه داشته و می‌تواند برای اهداف گوناگون استفاده شود. از این نوع معمولاً در پروژه‌هایی استفاده می‌شود که زیبایی بصری در اولویت است. قیمت این کانکس به نسبت کانکس معمولی کارگاهی و کانکس سنگین کارگاهی که در ادامه می‌بینیم بیشتر است.

کانکس کارگاهی معمولی

یک کانکس معمولی کارگاهی برای ساخت یک کارگاه ساده کاربرد دارد و به آن کانکس عمرانی هم گفته می‌شود. کانکس کارگاهی را می‌توان برای کمپ‌های چند روزه و پروژه‌های کوتاه‌مدت هم استفاده کرد. طول عمر این سازه حدود 3 سال است.

این کانکس را می‌توان ساده‌ترین کانکس دانست و اقتصادی‌ترین قیمت را هم دارا است. قیمت تعمیر و نگهداری آن هم به تبع قیمت کانکس که پایین است، کم است.

کانکس کارگاهی سنگین

این کانکس به نسبت نوع قبلی مقاوم‌تر است. تا جایی که می‌تواند تا حدود 12 سال عمر کند! با وجود این، باز هم قیمت آن نسبتاً اقتصادی است. از این سازه می‌توان به عنوان اقامتگاه سرایدار یا نیروهای کار در پروژه‌های عمرانی یا باغ‌ها استفاده کرد.

کانکس انباری

تهیه این کانکس برای انبار کردن محصولات، می‌تواند راهکاری اقتصادی و ایمن برای محافظت از آنها باشد. هزینه خرید کانکس انباری به نسبت راهکارهای دیگری انبار کردن کالاها، صرفه اقتصادی بالایی دارد.

کانکس اداری

این کانکس به طور ویژه برای فعالیت اداری طراحی شده است. کانکس اداری دارای امکانات و تجهیزاتی است که یک اداره واقعی می‌تواند داشته باشد؛ مانند پارتیشن‌بندی، آبدارخانه، سرویس بهداشتی و… . قیمت کانکس ویلایی نیز به نسبت کارایی و تجهیزاتش اقتصادی است.

کانکس ویلایی

این کانکس در طبیعت و با کاربری مشابه ویلا استفاده می‌شود. کانکس ویلایی معمولاً در متراژهای بسیار بالا سفارش داده می‌شود. بنابراین قیمت آن در ازای هر متر مربع تعیین می‌شود.

استعلام قیمت انواع کانکس در آریا پانل

در این مطلب با قیمت کانکس در انواع مختلف این سازه آشنا شدیم. انتخاب نوع دقیق کانکس به الزامات پروژه و بودجه در دسترس بستگی دارد. در مجموعه آریا پانل می‌توانید کانکس‌های ساندویچ پانلی را با انواع کاربری‌ها سفارش دهید. اگر پیش از خرید به مشاوره نیاز دارید یا می‌خواهید قیمت محصول خاصی را استعلام بگیرید، کافی است از طریق شماره 05136228800 با ما در تماس باشید.

پرسش‌های پرتکرار

1. اقتصادی‌ترین کانکس کدام است؟

کانکس معمولی کارگاهی.

2. بادوام‌ترین کانکس کدام است؟

انواع مختلف کانکس ساندویچ پانلی.

3. گران‌قیمت‌ترین کانکس کدام است؟

کانکس‌های سفارشی با متراژ بالا که قیمتشان بر اساس هر متر مربع محاسبه می‌شود.

آریا پانل
آریا پانل

آریا پانل، بهترین تولیدکننده ساندویچ پنل های با کیفیت در ایران

پانل سقفی شادولاین 5 گام ایتالیا

ساندویچ پانل شادولاین 5 گام ایتالیا سقفی

پانل سقفی شادولاین 5 گام نروژ

ساندویچ پانل شادولاین 5 گام نروژ سقفی

ساندویچ پانل سقفی 8 سانتی متر PUR آلومینیوم

ساندویچ پانل 8 سانتی متر PUR آلومینیوم سقفی

ساندویچ پانل سقفی 8 سانتی متر PIR گالوانیزه

ساندویچ پانل 8 سانتی متر PIR گالوانیزه سقفی

ساندویچ پانل سقفی 6 سانتی متر پلی اورتان آلوزینک

ساندویچ پانل 6 سانتی متر پلی اورتان آلوزینک سقفی

ساندویچ پانل سقفی 5 سانتی متر PIR آلوزینک

ساندویچ پانل 5 سانتی متر PIR آلوزینک سقفی

ساندویچ پانل سقفی 4 سانتی متر PIR آلوزینک

ساندویچ پانل 4 سانتی متر PIR آلوزینک سقفی

پانل سقفی شادولاین 5 گام آلمان

ساندویچ پانل شادولاین 5 گام آلمان سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساندویچ پانل آریا پانل بهترین نوع ساندویچ پنل ایران

برای مشاوره تخصصی و سفارش ساندویچ پانل های

سقفی | دیواری | سردخانه و …

با بزرگترین کارخانه ایران

👇تماس بگیرید.👇