آریا پانل

لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل کلین روم

لیست قیمت ساندویچ پانل کلین روم

قیمت ساندویچ پانل کلین روم به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال نوع مصالح به کار رفته، مساحت، میزان فشردگی و ضخامت از جمله این موارد است. قیمت نیز به دلیل نوساناتی که در بازار حکم‌فرما است ممکن است باعث تغییر مبلغ خرید شود. برای آگاهی از قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز و لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل کلین روم نوشته پیش رو را مطالعه کنید.

قیمت ساندویچ پانل کلین روم
لیست قیمت ساندویچ پانل کلین روم

یکی از مصالحی که امروزه در ساختمان‌های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد ساندویچ پانل است که بیشتر برای پوشاندن دیوار و سقف کاربرد دارد. این محصول به دلیل عایق بودن و نصب آسان یکی از بهترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی به شمار می‌رود.

آشنایی با ساندویچ پانل کلین روم
نمونه ای از پانل کلین روم

این سازه دارای ساختار سه لایه‌ای است و از دو ورقه فلزی و یک لایه به نسبت ضخیم و مستحکم که عایق و سبک است تشکیل می‌شود. معمولا لایه میانی از فوم پلی یورتان، پلی استایرن، پشم شیشه و مواد عایق دیگر ساخته می‌شود ولی شاید بتوان گفت از نظر کیفیت و قیمت ساندویچ پانل سردخانه پلی یورتان برای بیشتر کاربردها محبوب‌تر است.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل کلین روم
تاثیر نوع ساخت بر قیمت هر متر مربع

البته پانل پلی استایرن قیمت به مراتب کمتری دارد و به همین دلیل در سقف شیروانی بیشتر به کار برده می‌شود. در مورد جنس ورقه‌های فلزی نیز بیشتر از ورق گالوانیزه، گالوانیوم، ورق رنگی، آلوزینک، ورق کاغذی فویل‌دار و آلومینیوم استفاده می‌شود.

یکی از انواع ساندویچ پانل نوع کلین روم است که به دلیل عایق بودن و عدم اتلاف گرما و صوت برای استفاده در انواع اتاق های ایزوله، بیمارستان ها و کارخانجات به کار می‌رود.

آشنایی با ساندویچ پانل کلین روم
نمونه برش خورده از ساندویچ پانل کلین روم

شما می‌توانید ساندویچ پنل کلین روم آریا پانل را سفارشی‌سازی کنید تا مطابق درخواست شما تولید شود. امکان تولید این محصول برای متراژهای بزرگ و با سرعت بالا وجود دارد. شما همچنین می‌توانید انواع ساندویچ پانل آلوزینک، گالوانیزه، استیل، پلی اورتان pu، پلی استایرن xps و eps رنگی را سفارش دهید.

عوامل موثر در قیمت ساندویچ پانل کلین روم

عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل کلین روم
موارد تاثیر گذار بر قیمت انواع پانل ساندویچی اتاق تمیز

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل کلین روم، ساختاری است که این محصول تولیدی دارد. معمولا این محصول یک ساختار سه‌لایه دارد. در لایه داخلی این پانل مواد عایق در برابر سرما، گرما، رطوبت و صوت به کار رفته است. لایه میانی یا هسته ساندویچ پنل معمولا از پشم شیشه یا پلی یورتان ساخته می‌شود. لایه خارجی نیز به اندازه کافی استحکام دارد زیرا از ورق فولادی ضد زنگ یا گالوانیزه، آلومینیوم و مس تولید شده است که با کمک چسب به هسته داخلی متصل می‌شود. ساندویچ پانل‌ها از مرغوب‌ترین مصالح هستند که به صورت سفارشی هم تولید می‌شود.

قیمت ساندویچ پانل کلین روم
قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل کلین روم

نکته‌ای که حتما باید به آن توجه کنید بیان قیمت بر اساس متر است؛ قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل اتاق تمیز بر اساس جنس، کیفیت، شیوه ساخت و… تعیین می‌شود و در نهایت مشتری از قیمت نهایی بر اساس هر متر مربع مطلع خواهد شد.

انواع پانل کلین روم
8 مدل از انواع ساندویچ پانل های کلین روم

اتاق‌های تمیز انواعی دارند که هر کدام کاری را انجام می‌دهند و نیازی را بر طرف می‌سازند. انواع معروف Clean Room کلاس‌های 1، 10، 100 و 1000 هستند. کلین روم با کلاس 1 تمیزترین و پاک‌ترین اتاق از هر نوع آلودگی است و به تبع کلاس 1000 حداقل سخت‌گیری در فیلتر آلودگی را دارد. این موضوع را بر حسب قطر ذرات آلوده در هر فوت مکعب از فضا بیان می‌کنند. اگر این میزان در بیشترین حالت خود 1 باشد کلاس 1 به اتاق تمیز تعلق می‌گیرد و اگر این عدد برابر 1000 باشد کلاس 1000 به کلین روم تعلق خواهد گرفت.

استعلام قیمت انواع ساندویچ پانل ها | 36228800-051

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز
نمونه ای از اتصال انواع پانل کلین روم

به دلیل نوسان قیمتی که در بازار حکم‌فرما است قیمت ساندویچ پانل های کلین روم نیز به شکل روزانه تغییر می‌کند. به طور کلی هر متر مربع از پانل بسته به عوامل متعددی قیمت متفاوتی دارد که باید محاسبه شود. بنابراین متخصصین با توجه به کاربردی که هر سازه دارد، همچنین شرایط محیطی که قرار است سازه در آن قرار گیرد، قیمت‌گذاری‌های مختلفی خواهند داشت. در زیر به هر یک از این عوامل اشاره می‌کنیم.

نوع پانل عامل موثر بر قیمت پانل های ساندویچی کلین روم

ساندویچ پانل اتاق تمیز
تصویر از مقطع برش خورده پانل کلین روم

پانل‌ها ممکن است سقفی، دیواری، سردخانه‌ای و یا کلین روم باشند که در این جا پیرامون ساندویچ پنل کلین روم صحبت می‌کنیم. در پانل‌های اتاق تمیز به دلیل عریض بودن ورق باید مواد اولیه بیشتری به کار رود که به نوبه خود روی قیمت کلین روم ها اثر می‌گذارد.

لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل اتاق تمیز

برای آگاهی از قیمت ساندویچ پانل کلین روم باید با کارشناسان ما صحبت کنید. این افراد به شما کمک می‌کنند با توجه به سفارش خودتان بهترین و مقرون ‌به ‌صرفه‌ترین محصولات را آن هم با سریع‌ترین روش ممکن تهیه کنید. جهت ارتباط با شماره های 36228800-051 و 36882214-051 در ارتباط باشید.

💎عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل کلین روم متراژ پانل، نوع پانل، جنس فوم میانی، ضخامت فوم، برند محصول
⭐انواع ساندویچ پانل کلین روم با دقت 10 تا 1000 میکرون
آریا پانل
آریا پانل

آریا پانل، بهترین تولیدکننده ساندویچ پنل های با کیفیت در ایران

آخرین مقالات

محصولات فروشگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساندویچ پانل آریا پانل بهترین نوع ساندویچ پنل ایران

برای سفارش انواع

1- ساندویچ پانل سقفی

2- ساندویچ پانل دیواری

3- ساندویچ پانل سردخانه

4- ساندویچ پانل کلین روم

👇تماس بگیرید.👇